Serwis poświęcony promocjom w hipermarketach

Wpisy

 • środa, 03 lipca 2013
  • Jak robić zakupy artykułów spożywczych i przemysłowych w cenach hurtowych

   zakupy hurtoweW Polsce występują dwa hipermarkety, w których to można wykonać zakupy w cenach hurtowych zarówno do domu jak i własnego sklepu. Jednym z nich jest oczywiście Selgros, który niewątpliwie przoduje na rynku. Można w nim znaleźć niemal wszystko poczynając od artykułów spożywczych poprzez produkty przemysłowe, aż do przedmiotów aranżacji wnętrz, elektronicznych, motoryzacyjnych i wiele innych. Dzięki temu podczas jednej wizyty można zaopatrzyć się niemal we wszystko co jest nam niezbędne w domu. Niestety nie wszyscy posiadają specjalną kartę członkowską, która umożliwia nam zakupy w tym markecie. Jednakże Ci, którzy już ją posiadają, mają sposobność nabyć wszystkie produkty w hurtowych cenach, a ponadto wykorzystując promocje organizowane przez sieć marketów Selgros na stronie http://www.gazetkionline.pl/selgros-gazetka/, można zaopatrzyć się w niezbędne nam produkty na dłuższy okres czasu.

   Co w przypadku, kiedy nie masz tego typu karty członkowskiej? To proste - jeśli masz firmę, to bez problemu okazując niezbędne dokumenty otrzymasz taką kartę dla siebie oraz dwie karty dla wskazanych przez Ciebie osób. W zależności od ilości dokonywanych transakcji możesz się starać o otrzymanie złotej karty członkowskiej, które umożliwia Ci skorzystanie z przeróżnych promocji w placówkach partnerów biznesowych sieci sklepów Selgros.

   Jest to doskonała alternatywa dla osób, które nie mają czasu na codzienne zakupy i robią je najwyżej raz w tygodniu. Dzięki temu rozwiązaniu, możemy nie tylko oszczędzić nasze pieniądze, ale również oszczędzić znaczną ilość czasu - odwiedzając sklep Selgros dokonasz zakupu wszelkich niezbędnych produktów.

   Szczegóły wpisu

   Komentarze:
   (0)
   Tagi:
   Kategoria:
   Autor(ka):
   galba85
   Czas publikacji:
   środa, 03 lipca 2013 08:32
 • poniedziałek, 01 lipca 2013
  • Codzienne zakupy w marketach

   Ostatnimi czasy na polskim rynku pojawiło się wiele sieci hipermarketów oferujących produkty spożywcze i przemysłowe. To wszystko sprawia, że nasze codzienne zakupy stają się coraz tańsze. Co więcej, prawie wszystkie te hipermarkety przeprowadzają systematycznie atrakcyjne oferty produktów, dzięki czemu każdy łowca promocji będzie mógł nie tylko ograniczyć wydatki, ale również zaopatrzyć się w niezbędne nam produkty na dłuższy czas.

   zakupy w hipermarkecieJednakże wszelkie te kampanie promocyjne sieci hipermarketów mają jeden wspólny cel – mają za zadanie ściągnąć uwagę klienta i przyciągnąć go do sklepu, a jak tylko się w nim znajdzie, dokona on zakupu również innych produktów. Tak więc mając to na uwadze, nie należy się w żadnym wypadku kierować emocjami podczas zakupów w dużych sklepach – trzeba trzymać się na baczności. Tym bardziej, że przekreślona cena produktu wcale nie oznacza, że cena danego produktu jest niższa niż w innych sklepach.

   W poszukiwaniu atrakcyjnych ofert produktów spożywczych czy też przemysłowych, warto zapoznać się z gazetkami promocyjnymi nie tylko jednego hipermarketu, ale wszystkich dostępnych w naszym otoczeniu. Wbrew naszym przypuszczeniom nie jest to trudne, albowiem każda sieć hipermarketów oprócz oferty w formie papierowej posiada również swoją ofertę na stronie internetowej.

   Szczegóły wpisu

   Komentarze:
   (0)
   Tagi:
   Autor(ka):
   galba85
   Czas publikacji:
   poniedziałek, 01 lipca 2013 22:36