Serwis poświęcony promocjom w hipermarketach

Wpis

środa, 03 lipca 2013

Jak robić zakupy artykułów spożywczych i przemysłowych w cenach hurtowych

zakupy hurtoweW Polsce występują dwa hipermarkety, w których to można wykonać zakupy w cenach hurtowych zarówno do domu jak i własnego sklepu. Jednym z nich jest oczywiście Selgros, który niewątpliwie przoduje na rynku. Można w nim znaleźć niemal wszystko poczynając od artykułów spożywczych poprzez produkty przemysłowe, aż do przedmiotów aranżacji wnętrz, elektronicznych, motoryzacyjnych i wiele innych. Dzięki temu podczas jednej wizyty można zaopatrzyć się niemal we wszystko co jest nam niezbędne w domu. Niestety nie wszyscy posiadają specjalną kartę członkowską, która umożliwia nam zakupy w tym markecie. Jednakże Ci, którzy już ją posiadają, mają sposobność nabyć wszystkie produkty w hurtowych cenach, a ponadto wykorzystując promocje organizowane przez sieć marketów Selgros na stronie http://www.gazetkionline.pl/selgros-gazetka/, można zaopatrzyć się w niezbędne nam produkty na dłuższy okres czasu.

Co w przypadku, kiedy nie masz tego typu karty członkowskiej? To proste - jeśli masz firmę, to bez problemu okazując niezbędne dokumenty otrzymasz taką kartę dla siebie oraz dwie karty dla wskazanych przez Ciebie osób. W zależności od ilości dokonywanych transakcji możesz się starać o otrzymanie złotej karty członkowskiej, które umożliwia Ci skorzystanie z przeróżnych promocji w placówkach partnerów biznesowych sieci sklepów Selgros.

Jest to doskonała alternatywa dla osób, które nie mają czasu na codzienne zakupy i robią je najwyżej raz w tygodniu. Dzięki temu rozwiązaniu, możemy nie tylko oszczędzić nasze pieniądze, ale również oszczędzić znaczną ilość czasu - odwiedzając sklep Selgros dokonasz zakupu wszelkich niezbędnych produktów.

Szczegóły wpisu

Tagi:
Kategoria:
Autor(ka):
galba85
Czas publikacji:
środa, 03 lipca 2013 08:32